Adele Tribute Band

Naše story

Adele Tribute CZ je první a zatím jediný Adele Tribute v ČR.

Sólové pěvecké party jsou mimořádně náročné a proto zde není konkurence jako u jiných typů revivalů. Při vystoupení znějí největší hity Adele jako Hello, Skyfall, One and Only, Remedy, When We Were Young a další…vše doprovázené originálním aranžmá, které si kapela nechala zpracovat od profesionálních skladatelů.  

Pro příznivce Adele je to zároveň šance, jak v ČR slyšet živě největší hity b  itské zpěvačky Adele v autentickém nastudování. Když uvážíme, že koncerty Adele v Evropě jsou vždy beznadějně vyprodány a vstupenky se pohybují o kolem 3000 EUR, tak není divu, že je o vystoupení „Adele live show“ mimořádný zájem.

Každé vystoupení hlavní protagoniostky Marcely Adele Bártové sklízí nadšené ovace posluchačů. Výběr kostýmů, účesy, líčení, projev a dokonalé zvládnutí pěveckého partu, to vše patří k velkým přednostem zpěvačky.

Je zde i něco, co se nacvičit nedá. A to je syrový hlas, který dostala zpěvačka do vínku, a který je velice podobný zabarvení Adele. I proto dokáže navodit během koncertu dokonalou iluzi, že jsou na koncertě Adele.Kapela sama je často sama překvapena sílou popularity Adele.

Během koncertu si fanoušci zpívají texty, během koncertu fotí a bouřlivý potlesk následuje po každé písni. Po koncertě chodí posluchači do šatny za naší Adele pro podpisy a žádají ji o společnou fotku.Každé vystoupení je nabito emocemi, protože Marcela Adele Bártová zpívá srdcem. Její kapela, složená z profesionálních muzikantů, jen dokresluje její dokonalý projev. Velmi citlivě a s nadhledem doprovází její romantické „kousky“, jakož i rytmicky výrazné a houpavé skladby.Z kapely čiší čirý entuziasmus, který předává svým fanouškům na každém vystoupení.Kapela hraje na městských slavnostech, festivalech a pořádá samostatné koncerty. Hodí se pro malé i velké akce. Může hrát v komorním obsazení i představit velkopódiovou show. Délka vystoupení je 60 nebo 90 minut. Typ vystoupení umíme upravit podle vašeho přání.